[ Webhosting profitux.cz ]

Lidi  »  Vikýš

Vikýší údaje

Jméno: Viky, Vikýš, Viktor, Vikýšek, Vikýsek, Vikula; sám se představuje Viktůrek :-)
Narozen: 4. prosince 2002
Rád:bagry, vrtáky, jeřáby, popeláře apod., chleba s medem, guláš, rohlíčky do polívky, Večerníček
Nerad: do postele, pod vodu, žampióny, rajčata, stříhání nehtů

Související články:

28/12Otázky. Přečtěte si, co vrtá hlavou čtyřletému cvrčkovi :-)
10/12Už je to tady – jsme teprve ve školce a už máme úkoly. Předvánoční Cesta k Betlému. Jak nám hořel kocour. Jak jsme počítali čárky a lachtan zachraňoval loď.
Jak ježibaba musela na zápraží a jak jsme na svatbě neměli korunu
26/11Vikymu budou 4 ... narozky.
Popis akce, fotky z oslavy, "dort hasičovej" s marcipánem + recepty.


Fotogalerie:

Pro zobrazení náhledů fotek s Vikym klikněte na obrázek. Kliknutím na jednotlivé náhledy se pak dostanete k zvětšeným obrázkům s komentáři. Nejvíc fotek máme samozřejmě právě s Vikýšem. Sem tam nějakou fotku s ním najdete i v jiných albech - Mína, Zahrada - Různé a samozřejmě na většině Akcí.

Click on the picture to see some more photos of Viky. You will get the slides by clicking on the thumbnails. These bigger pictures have been given comments in English. As most photos we take capture Viky, there is a lot to choose from. You can also see some photos of him in other albums, like Meena or Garden - Miscellanious and of course in the Akce (events) page albums.

DomečekCvičení s Evou před Vánoci 2006AndělMikuláš ve městě 2006. Ehm, nepokoušejte se zaostřovat...můj foťák to taky nezvlád´ :-) Mně se i ty rozmazané fotky líbí...město ve tměRarachCvičení s Evou na Mikluláše 2006Haji2006Pod vodou2002-2005«  ZPĚT NAHORU


© 2006-2007  cheva   |  kontakt  |  strom webu  |  aktualizováno / last updated on 9.7.2007